Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 750
 • Powierzchnia działki 2 536
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

4 500 000 EUR

6 000 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

5 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Niewątpliwie najlepszy projekt willi dostępny w ekskluzywnym kurorcie Almenara Golf. Idealnie zintegrowana z naturą orientacja działki zapewnia całkowitą prywatność z panoramicznym widokiem na morze i pole golfowe.
W 2022 r. hiszpański architekt otrzymał nagrodę Premios Andalucia Arquitectura za harmonijne i płynne projekty. Jest on uznawany w Andaluzji za swój wyjątkowy talent w łączeniu oszałamiającej architektury z istniejącą naturą Morza Śródziemnego. Nad rozwojem projektu czuwa doświadczony szwajcarski kierownik projektu, aby zapewnić spełnienie wymagań klienta.
Nieruchomość oferuje niezakłócony, panoramiczny widok na morze i pole golfowe ze wszystkich tarasów, basenu, kuchni, salonu i 3 z 4 sypialni, z zachowaniem pełnej prywatności. Założony śródziemnomorski ogród z dojrzałymi drzewami można dostosować do wymagań właścicieli, biorąc pod uwagę ich zapotrzebowanie na zacienione obszary, bez wpływu na wspaniałe widoki.
W projekt zaangażowano architekta, kierownika projektu, ogrodnika krajobrazu, projektanta wnętrz i wiele innych ważnych branż, bez kompromisów w zakresie projektowania i funkcjonalności. Przykładem tego starannie przemyślanego planowania są fantastyczne widoki z głównych drzwi wejściowych i zastosowanie inteligentnego szkła. Za pomocą jednego kliknięcia właściciel może wybrać, aby poszczególne lub wszystkie okna w tym obszarze wejściowym były nieprzezroczyste, optymalizując światło, cień i ciepło słoneczne zgodnie z wymaganiami. Dodatkowe ściany i zasłony można zatem zastąpić inteligentnym szkłem, aby w pełni wykorzystać panoramiczne widoki.
Obecnie planowany układ projektu obejmuje na poziomie wejścia – duży salon, przestronną sypialnię z łazienką, siłownię, otwarte i zadaszone tarasy oraz basen bez krawędzi. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 kolejne sypialnie z łazienkami, dodatkowy salon, liczne prywatne tarasy i ogród na dachu. Nieruchomość jest wyposażona w ogrzewanie podłogowe, system domotyczny, windę, energię słoneczną itp. Wszelkie dodatkowe wymagania mogą być zorganizowane dla Ciebie (pod warunkiem uzyskania pozwolenia).
Niektóre materiały, a nawet układ willi mogą być wybrane przez Ciebie, na przykład, czy wolisz włoskie marmurowe podłogi Carrara lub lite drewno? Otwarta lub oddzielna kuchnia? Świetna siłownia, piąta sypialnia lub biuro? Podziemny parking lub dodatkową przestrzeń rozrywkową? Niektórzy klienci są zadowoleni z wykończenia nieruchomości zgodnie z projektem architekta, inni mogą preferować pewien wkład i wybór w zakresie wykorzystania pomieszczeń i ważnych elementów wykończeniowych. Jesteśmy otwarci na obie opcje!
Szczegóły projektu poniżej;
Wielkość działki: 2.536m2
Powierzchnia mieszkalna: 450m2
Otwarte i zadaszone tarasy (w tym basen): 300m2
Pozwolenie na budowę: już dostępne
Czas budowy: 12 miesięcy (wszystko jest już doskonale przygotowane)
Sąsiednia willa (prawie ukończony projekt ARK) jest na sprzedaż za 5.500.000 oferując znacznie mniejszy widok na morze. W przypadku, gdy nie sprzedamy poza planem przed końcem tego roku, willa zostanie ukończona, a nowa cena sprzedaży również zacznie się od 5. Innymi słowy, teraz jest idealny moment na zabezpieczenie i zakup tego niesamowitego projektu willi pod klucz (dostosowanego do Twojego gustu i potrzeb) w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R3944095

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.