Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 910
 • Powierzchnia działki 4 772
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

4 250 000 EUR

4 671 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

6 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Jest to niezwykła willa dla miłośników architektury w bajecznie poszukiwanym obszarze w Sotogrande-Kings and Queens.
Zaprojektowana przez światowej sławy architekta Kamrana Diba, została zbudowana według najwyższych standardów jakościowych, jakie można sobie wyobrazić. Projekt architektoniczny wyróżnia się wraz z pięknymi ogrodami i niezwykłą roślinnością.
Włączenie jego wysokie ściany ikony daje starożytne wrażenie historycznego wymiaru. Wraz z jego delikatnie zakrzywioną strukturą daje poczucie miękkości i spokoju.
Żadne miejsce w Sotogrande nie zostało zaprojektowane przez tak znanego na całym świecie architekta.
Nieruchomość płynie na dwóch poziomach połączonych windą i piękną klatką schodową.
Na pierwszym piętrze znajdziemy hol wejściowy, sypialnię z łazienką, master suite z garderobą. Bezpośredni dostęp do podgrzewanego basenu, piękny hol z oknami i rzymskimi cegłami. Część usługowa z sypialnią, która jest połączona z niezależną kuchnią. W pełni wyposażona z przepięknym widokiem na naturę biblioteka, pokój telewizyjny, formalna jadalnia, elegancki i przestronny salon z kominkiem są połączone z urzekającym ogrodem.
Na drugim piętrze znajdują się trzy sypialnie, z których jedna to bardzo przestronna sypialnia główna z łazienką i wykwintną garderobą.
Ta nieruchomość ma również uroczy oddzielny apartament dla gości z sypialnią, kuchnią i łazienką.
Niektóre z cech, o których warto wspomnieć to ogrzewanie elektryczne we wszystkich pomieszczeniach domu i ogrzewanie podłogowe w głównych łazienkach (2 systemy grzewcze), klimatyzacja, wykonane na zamówienie drewniane biblioteki, wysokiej jakości okna z moskitierami, elektryczne żaluzje z zabezpieczeniem systemu blokady i bardzo przytulny podgrzewany basen ze słoną wodą.
Ta nieruchomość byłaby idealna dla kogoś, kto docenia & uznaje, co pięknie zbudowany dom to naprawdę jest & chce żyć w najbardziej pożądanym obszarze Sotogrande.
Tutaj opis sporządzony przez Kamrana Diba:
Moje dotychczasowe doświadczenie w architekturze to projektowanie obiektów kulturalnych, edukacyjnych, obywatelskich i urbanistycznych. Zaprojektowanie wysokiej jakości budynku mieszkalnego było wyjątkowym, wymagającym zadaniem. Nie podchodziłem do tej okazji jako seryjny projektant willi wykorzystujący, a raczej narzucający swoje osobiste i gotowe podejście do projektowania domów.
Intrygująco prywatna osobowość rzeczywistego właściciela była inspiracją do osiągnięcia mojego ostatecznego projektu. Główną cechą projektu jest introwertyczna, wewnętrznie zorientowana, mierzona luksusowa willa. W związku z tym unikałem wszelkich ewidentnie pretensjonalnych gestów i manifestacji projektowych.
Następujące cele projektu:
1- Widok na ulicę jest przesłonięty i nie ujawnia charakteru architektury.
2- Uniknięcie jednej fasady, która stanowiłaby publiczną ekspozycję na ulicę. Aby odkryć dom, trzeba być zaproszonym do środka, aby odkryć zewnętrzną i wewnętrzną stronę tego budynku.
3- Brak parkingu na ulicy, gość jest zapraszany do wewnętrznego obszaru parkowania. Pierwsza ekspozycja na dom to ceglana ściana z wyraźnym otwartym korytarzem zapraszającym odwiedzających do ciasnej, przyjaznej, półkrytej otwartej przestrzeni, aby zadzwonić do drzwi wejściowych. W oczekiwaniu na wejście, wita go dźwięk tryskającej wody z fontanny przymocowanej do ściany.
4- Rytualny proces rozwijania wizualnych i przestrzennych doświadczeń, prowadzi odwiedzającego do przypominającej wieżę, murowanej przestrzeni, oświetlonej przez cenne, ręcznie wykonane wazony Venison Morano.
5- Wieża jest wstępem do nadchodzących sektorów publicznych: recepcji, jadalni i biblioteki.
6- Recepcja otwiera się na przestronny, zadaszony taras odsłaniający bujny i przemyślany krajobraz.
7- Wielopłaszczyznowy krajobraz prowadzi w końcu do prywatnej strefy kąpielowej, wygodnej, ale oddzielonej od domu.
6- Przy programowaniu całego projektu odpowiadaliśmy na potrzeby i wymagania dotyczące stylu życia klienta.
7- Ręcznie wykonane cegły, które łączą ściany wewnętrzne z zewnętrznymi, zostały specjalnie zamówione w Sewilli. Starałem się nadać temu budynkowi tradycyjny i historyczny rodowód.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4141732

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.