Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 558
 • Powierzchnia działki 2 001
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 800 000 EUR

5 018 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

7 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Willa na sprzedaż w Zona C, Sotogrande z 6 sypialniami, 5 łazienkami, 4 łazienkami typu en suite, 1 toaletą i orientacją południowo-wschodnią, z prywatnym basenem, prywatnym garażem (2 miejsca parkingowe) i prywatnym ogrodem. Jeśli chodzi o wymiary nieruchomości, ma ona 558 m² powierzchni zabudowanej i 2 001 m² powierzchni działki. Posiada następujące udogodnienia widok na ogród, widok na basen, udogodnienia w pobliżu, blisko do golfa, blisko do portu, blisko do szkół, blisko do morza / plaży, blisko do miasta, w górach, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe (wszędzie), nowe, alarm, zadaszony taras, rolety elektryczne, kominek, szafy wnękowe, szklane drzwi, apartament dla gości, toaleta dla gości, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, system automatyki domowej, podłogi z gresu, prywatny taras, drewniane podłogi, w pełni wyposażona kuchnia, opcjonalne umeblowanie, pokój gościnny, pomieszczenie gospodarcze, podwójne szyby, osiedle zamknięte, wejście z ochroną, ochrona 24h, kamery monitoringu i wejście wideo.

Nr oferty: R4052803

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.