Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 936
 • Powierzchnia działki 1 796
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 100 000 EUR

2 244 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

7 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Wystarczy wyobrazić sobie pozostawienie miasta i przeniesienie rodziny do ekskluzywnej luksusowej eksklawy Sotogrande w południowej Hiszpanii.
Sotogrande jest wspaniałą, zamkniętą społecznością w pobliżu plaży, pełną szerokich, wyłożonych drzewami alei, pięknej mariny, światowej klasy pól golfowych, pól Polo, obiektów tenisowych i bardzo szanowanej Sotogrande International School.
Ten nowoczesny 7 sypialni luksusowa willa znajduje się zaledwie kilka minut od plaży samochodem ma wszystko, co można ewentualnie poprosić o w tym podgrzewany basen prywatny, ogród, duży dom siłownia, sala kinowa i piwnica wina.
Jest zbudowany na czterech poziomach z wewnętrzną windą i do najwyższej specyfikacji i ma cudownie przestronne i światło wypełnione aspekt
Stan kuchni sztuki ma top of the range urządzeń i obiektów jadalnych są idealne dla rodziny lub chicest kolacji stron
Ma spektakularne sypialnie, niektóre z chodzić w szafach, które są idealne dla wszystkich swoich ubrań projektanta i akcesoria i współczesne łazienki są ostatnie słowo w luksusie.
Nowoczesne biuro jest idealne do pracy zdalnej i posiada szybki internet i połączenia światłowodowe.
Zrównoważony rozwój jest kluczową cechą tej współczesnej willi i obejmuje system recyklingu wody i panele słoneczne.
Posiada doskonały system bezpieczeństwa, automatykę domową, klimatyzację i ogrzewanie podłogowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3933202

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.