Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 921
 • Powierzchnia działki 3 000
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

5 400 000 EUR

5 864 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

7 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Dom poza planem na Calle Formentera, obok pola golfowego Almenara, w Sotogrande. Ten dom będzie zrównoważonym domem z oceną energetyczną A.
Działka ma powierzchnię 3.003 m2 zorientowaną na południowy wschód (w stronę Morza Śródziemnego), i w cul-de-sac, co daje jej więcej prywatności.
Projektowany dom ma całkowitą powierzchnię zabudowaną 921m2 mieszkania, 132m2 ganków i 92m2 dużego basenu.
Dom ten będzie miał dużą jasność pochodzącą z naturalnego światła w ciągu dnia. Duże okna otworzą i zintegrują przestrzenie wewnętrzne z zewnętrznymi, z podłogami, które będą rozciągać się na tarasy, gdzie można cieszyć się wspaniałym śródziemnomorskim klimatem.
Na parterze zaprojektowano duży salon, oddzielony od jadalni kominkiem kolumnowym na chłodniejsze dni. Kuchnia będzie bardzo funkcjonalna i otwarta na taras i basen poprzez ganek, gdzie można ustawić duży stół jadalny, aby korzystać z dobrej pogody przez większość roku.
Na parterze zaprojektowano dwa pokoje, a na piętrze kolejne trzy, każdy z pełną łazienką i garderobą. Główny pokój będzie miał duży taras z widokiem na morze i pole golfowe.
Na piętrze -1 znajdzie się apartament dla obsługi. Garaż będzie miał pojemność na 3 samochody, a obok niego znajduje się pokój z łazienką dla kierowcy.
W domu znajdzie się również sauna, siłownia i kilka pomieszczeń wielofunkcyjnych.
Materiały, które zostaną użyte są doskonałej jakości, podobnie jak poziom wykończenia. Dom będzie posiadał system bezpieczeństwa z detektorami wolumetrycznymi i monitoringiem, sterowanie automatyką domową oraz preinstalację do podłączenia paneli słonecznych na dachu. Villa, Sotogrande, Costa del Sol.
7 sypialni, 9 łazienek, zabudowa 921 m², taras 230 m², ogród/działka 3000 m².
Ustawienie : Blisko do golfa, blisko do szkół, urbanizacja.
Orientacja : Południowa.
Stan : Doskonały, Nowa konstrukcja.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja, centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe, łazienki podłogowe.
Widoki : Morze.
Cechy : Zadaszony taras, wbudowane szafy, prywatny taras, siłownia, pokój gier, przechowalnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, marmurowa podłoga, jacuzzi, podwójne szyby, zakwaterowanie personelu, piwnica, światłowód.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: 24-godzinna ochrona.
Parking: podziemny, garaż, kryty, więcej niż jeden, prywatny.
Kategoria: Luksus, odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4217806

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.