Andalusia, Málaga, Calahonda

 • Powierzchnia 750
 • Powierzchnia działki 3 000
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 125 000 EUR

2 834 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Calahonda

7 bedrooms Villa for sale in Calahonda

Willa położona w Calahonda
Ta wspaniała willa składa się z dwóch pokoi dziennych, jadalni i dużego
zadaszonego tarasu oraz wspaniałej i przestronnej, nowo wyposażonej kuchni.
Posiada 8 sypialni (dwie na drugim piętrze z tarasem i widokiem na morze),
z których sześć jest dużych, jedna usługowa, a druga jako usługowa. Siedem
łazienki i jeden gość.
Posiada duży garaż na dwa samochody, a wewnątrz dostęp do domu, a
ganek na dwa dodatkowe samochody.
Posiada kort tenisowy, siłownię i basen.
Ogród jest bardzo przestronny z oświetleniem i sadu drzew owocowych.
Posiada centralne ogrzewanie olejowe i pomieszczenie na narzędzia.
Dom położony jest w pobliżu centrów handlowych z wszystkich usług, pięć minut
od plaży, i szybki dostęp do autostrady.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4018588

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.