Paços de Ferreira, Carvalhosa, Carvalhosa

 • Powierzchnia 178
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

390 000 EUR

2 192 EUR / m²

Paços de Ferreira, Carvalhosa, Carvalhosa

Villa Paços de Ferreira Carvalhosa

Dwupiętrowa willa z 4 sypialniami, 282 m2 (powierzchnia zabudowy brutto), z trzema balkonami, dwoma tarasami, ogrodem, grillem, studnią, zamykanym garażem na dwa samochody i zewnętrznym parkingiem, położona na działce o powierzchni 375 m2 i w cichej dzielnicy mieszkalnej, w Rua da Boavista, w centrum Paços de Ferreira, w Porto. Niedawno wybudowany w 2003 roku, ten dom posiada system alarmowy z automatyki domowej, który jest kontrolowany przez smartphone, centralne ogrzewanie we wszystkich pokojach – BP Mazoot, gaz do zasilania pieca i ogrzewania wody i pre-instalacji klimatyzacji i paneli słonecznych. Podłogi wyłożone kafelkami w całym domu i w łazienkach oraz parkiet w sypialniach. Podwójne szyby, termiczne ramy i żaluzje. Zaopatrzenie w wodę poprzez sieć publiczną i studnię, wyposażoną w pompę elektryczną. Sztuczna trawa z dziesięcioletnią gwarancją i automatycznym systemem nawadniania.Salon i kuchnia na otwartym planie, spiżarnia przy wejściu i dwa tarasy. Trzy balkony, z których dwa znajdują się w sypialniach. Kuchnia wyposażona w piekarnik, płytę gazową, zmywarkę i kuchenkę mikrofalową Teka, lodówkę Samsung, pralkę, suszarkę i zamrażarkę. Cztery sypialnie, w tym dwie z łazienkami. Jeden apartament z niezależnym balkonem, wanną z hydromasażem i brodzikiem na pierwszym piętrze oraz drugi apartament z brodzikiem na poddaszu, gdzie znajduje się również pomieszczenie gospodarcze. Dwie sypialnie, jedna z niezależnym balkonem, ze wspólną łazienką z brodzikiem. Pięć szaf wnękowych, po jednej w każdej sypialni i jedna obok pralni. Maszynownia i pomieszczenie gospodarcze. 5 minut jazdy od centrum Paços de Ferreira, kultowej Stolicy Meblarstwa i centrum handlowego Ferrara Plaza, w pobliżu wszelkiego rodzaju sklepów i usług, hipermarketów i szkół. 5 minut od dworca autobusowego Auto Viação Pacence, parku Meixomil i parku miejskiego Paços de Ferreira. 10 minut od Citânia de Sanfins, jednego z najważniejszych stanowisk archeologicznych kultury Castro na północno-zachodnim półwyspie, które łączy w sobie szlak romański. 5 minut od kliniki Radelfe i 20 minut od szpitala Trofa Saúde Alfena, prywatnego szpitala Paredes i prywatnego szpitala Penafiel. 5 minut od Colégio Nova Encosta, Lda. 20 minut jazdy od centrum Porto i lotniska Francisco Sá Carneiro. Francisco Sá Carneiro. 3 godziny jazdy od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Szpital w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż
 • Alarm

Nr oferty: 55962

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.