Cascais, Cascais e Estoril, Cascais e estoril

 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 690 000 EUR

Cascais, Cascais e Estoril, Cascais e estoril

Villa Cascais Cascais e estoril

Willa z 5 sypialniami, 346 m2 (powierzchnia brutto budowy) i 161 m2 powierzchni zależnej brutto, osadzona na działce o powierzchni 590 m2, nowoczesne linie, w pełni zrehabilitowane w 2018 roku, z dużą ilością naturalnego światła, ogrodem i basenem w dzielnicy mieszkalnej w Estoril, Cascais. Willa jest rozłożona na trzech piętrach. Podłoga wejściowa: salon z jadalnią i w pełni wyposażoną i bardzo nowoczesną amerykańską kuchnią, wychodzącą na ogród i basen z niezakłóconym widokiem na Serra de Sintra. Na tym samym piętrze: apartament, biuro i pralnia. Górne piętro: główny apartament z szafą, dwie sypialnie i łazienka. Niższe piętro: wielofunkcyjna sala kinowa, apartament, siłownia i pomieszczenie gospodarcze, wszystko z widokiem na ogród i basen. Basen jest podgrzewany do 30º stopni i ma elektryczną pokrywę. Woda jest uzdatniana za pomocą elektrolizy soli. Posiada aneks, w ogrodzie, który służy jako pomieszczenie do przechowywania i wsparcia. Willa ma ogrzewanie podłogowe w ceramice i drewnie, klimatyzację, wentylatory sufitowe w salonach i trzy kominki, po jednym na każdym piętrze. Posiada odwiert do podlewania ogrodu i napełniania basenu. Wejście z bramą elektryczną dla odkrytego parkingu dla trzech samochodów.W spokojnej okolicy willi, z doskonałą lokalizacją, 15 minut jazdy od międzynarodowych szkół, takich jak IPS- International Preparatory School i TASIS Portugal, St. Julian’s School, Quinta da Beloura i Quinta Patino, CascaiShopping, szpital Cascais i lokalne sklepy. 5 minut od dostępu do autostrad A5 i A16. 15 minut jazdy od centrum Sintry i 30 minut od Lizbony i lotniska Humberto Delgado.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Alarm

Nr oferty: 68512

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.