Alcácer do Sal, Comporta, Comporta

 • Powierzchnia 135
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

1 800 000 EUR

13 289 EUR / m²

Alcácer do Sal, Comporta, Comporta

Villa Alcácer do Sal Comporta

Willa z 4 sypialniami, 200,95 m2 (powierzchnia brutto budowy), z ogrodem i basenem ustawionym na działce o powierzchni 681 m2, w Brejos da Carregueira de Cima, region Comporta. Willa w stylu współczesnym jest rozłożona na parterze i obejmuje cztery sypialnie, w tym jedną en suite, przestronny salon na otwartym planie, amerykańską kuchnię i jadalnię o łącznej powierzchni 41,07 m2 oraz łazienkę dla gości. Na zewnątrz znajduje się część wypoczynkowa przy basenie, z jadalnią o powierzchni 12,6 m2 oraz ogród z niezakłóconym widokiem na okolicę. Idealny do stałego lub wakacyjnego domu, z możliwością gwarantowanego yield.The Brejos da Carregueira de Cima subdivision jest jednym z najbardziej ekskluzywnych obszarów w regionie Comporta. Zaledwie 15 minut spacerem od plaży Brejos da Carregueira. 8 minut jazdy od Carvalhal i jego plaż (plaża Pego i plaża Carvalhal), 10 minut od Comporta i 12 minut od plaży Comporta. W ciągu 25 minut od głównych ośrodków miejskich w regionie, Alcácer do Sal i Grândola. Jedna godzina od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras

Nr oferty: 69941

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.