Andalusia, Málaga, El chaparral

 • Powierzchnia 173
 • Powierzchnia działki 980
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 700 000 EUR

15 607 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El chaparral

6 bedrooms Villa for sale in El Chaparral

IMPONUJĄCA, WYJĄTKOWA I ORYGINALNA WILLA POŁOŻONA CAŁKOWICIE NA PIERWSZEJ LINII PLAŻY W EL CHAPARRAL Z PRYWATNYM, BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO PLAŻY. WILLA ZOSTAŁA ZAPROJEKTOWANA NA WZÓR ŁODZI, CO SPRAWIA WRAŻENIE, ŻE DOSŁOWNIE ŻEGLUJE SIĘ PO OCEANIE Z KAŻDEGO TARASU LUB PATRZĄC W MORZE. SKŁADA SIĘ Z 6 SYPIALNI, Z KTÓRYCH KAŻDA POSIADA WŁASNĄ ŁAZIENKĘ I INDYWIDUALNY WYSTRÓJ. APARTAMENT GŁÓWNY ZNAJDUJE SIĘ NA DRUGIM PIĘTRZE I POSIADA OGROMNY PRYWATNY TARAS. NIEKTÓRE Z WIELU FUNKCJI TO: PODGRZEWANY BASEN, OGRZEWANIE PODŁOGOWE, CENTRALNA KLIMATYZACJA, KOMINEK, WYSOKIEJ JAKOŚCI KUCHNIA, PODŁOGI Z MARMURU BRAZYLIJSKIEGO, PARKING NA CO NAJMNIEJ 12 SAMOCHODÓW, GARAŻ I WARSZTAT. APARTAMENT DLA GOŚCI TO W RZECZYWISTOŚCI PRAWDZIWA ŁÓDŹ Z DWOMA ŁÓŻKAMI, MAŁĄ KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ. COŚ NAPRAWDĘ ORYGINALNEGO. KAŻDY SZCZEGÓŁ DOMU ZOSTAŁ STARANNIE DOBRANY, ABY ODZWIERCIEDLAŁ I PRZYPOMINAŁ MORSKI ŚWIAT. NIE MA DRUGIEJ TAKIEJ WILLI NA COSTA DEL SOL ZE WZGLĘDU NA JEJ INDYWIDUALNOŚĆ I NIESAMOWITE WYCZUCIE STYLU!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3397030

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.