Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 750
 • Powierzchnia działki 2 300
 • Pokoje 10
 • Dom Na wynajem

4 000 EUR / tyg.

6 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

10 bedrooms Villa for rent in El Paraiso

Położona 100 metrów od plaży i 5 minut od Puerto Banus, na działce o powierzchni 3000 m2, wymarzona willa o powierzchni 750 m2 jest idealna do rozrywki i relaksu w tym samym czasie. Spektakularny i niepowtarzalny wystrój w pięknym barokowym stylu, zaprojektowany z myślą o wakacjach dla dżentelmenów. We wnętrzu znajdują się meble specjalnie wykonane, aby towarzyszyć dekoracji, jak również zaskakujące i luksusowe udogodnienia.
Wszystkie wille wyposażone są w klimatyzację i potężne ciśnienie wody. Znajdziecie tu Państwo wyjątkowe i 8 apartamentów, z których każdy różni się od drugiego. Dyskoteka w pełni wyposażona w oświetlenie, system nagłośnienia i bar (10 metrów) z lodówką i profesjonalną maszyną do robienia lodu. Jadalnia, salon, imponujący kryty basen (10x3m) z 6-osobowym jacuzzi i barem (wyposażonym).
Willa posiada 7 jacuzzi, duży Hammam i masaż prestiżowych (6x3m) Na pierwszym piętrze duży taras umeblowane, jeden drugi w dolnej części willi. Zamknięty parking (20 miejsc) i garge zamknięte (2 miejsca) Willa posiada system bezpieczeństwa z kamer wewnętrznych i zewnętrznych.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2610926

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.