Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 430
 • Powierzchnia działki 1 100
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

7 500 EUR / tyg.

18 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

4 bedrooms Villa for rent in El Paraiso

DOM
Ta współczesna willa zainspiruje Cię od pierwszego momentu wejścia do domu. Jej nowoczesny design, otwarte przestrzenie i wapienne podłogi sprawią, że będziesz chciał zostać i poczuć się jak w domu. Wchodząc do domu, z foyer, natychmiast widzisz Morze Śródziemne, ogród i basen. Zadaszony taras przed domem może być używany do rozrywki lub
spokojny relaks. 4 sypialnie są wszystkie en-suite i neutralnie zaprojektowane. Master Suite jest czysty luksus z wysokimi sufitami, chodzić w szafie i łazienką z wolnostojącą wanną ponownie docenić widoki podczas relaksu. Istnieje dodatkowa sypialnia / pokój gier z łazienką z dostępem z zewnątrz.
OBSZAR
El Paraiso, jak sugeruje hiszpańska nazwa, Raj, jest przyjemny obszar mieszkalny położony zaledwie 10 minut od obu Marbella i Estepona i mniej niż 45 minut jazdy od Malagi i Gibraltaru lotnisk.
El Paraiso jest podzielony na 3 obszary: Paraiso Alto (najbardziej wyniesiona strefa), Paraiso Medio (strefa w środku bliżej pola golfowego) i Paraiso Barronal (która jest niższą strefą obok plaży na Nowej Złotej Mili).
Obszary te oferują luksusowe wille, apartamenty i kamienice w spokojnym i pięknym otoczeniu.
Jego prywatne rezydencje mogą oferować wspaniałe widoki i prywatne ogrody i różnią się tak samo w projektowaniu i wielkości, jak i w dopasowaniu do budżetu, oferując coś dla każdego.
Dom z dobrze ugruntowanej Hotel El Paraiso i jeden z wybrzeży najdłużej ustanowione 18-dołkowe pole golfowe, El Paraiso Golf, zaprojektowany przez Gary Player, El Paraiso oferuje udogodnienia dla mieszkańców przez cały rok i jest oazą spokoju.
Surowe przepisy budowlane zapewniły, że pozostaje to obszar mieszkalny o niskiej gęstości i łatwość życia tutaj jest uzupełniony o wszystkie udogodnienia, takie jak centrum handlowe z restauracjami, sklepami, kawiarniami i wszystkimi usługami, które można pragnąć, jak również kilka międzynarodowych szkół w bliskiej odległości.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3917803

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.