Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 470
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 590 000 EUR

5 511 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

4 bedrooms Villa for sale in El Paraiso

Rozmieszczone na trzech poziomach nieruchomości cieszą się zapierającymi dech w piersiach widokami na morze z niemal każdego pomieszczenia. W budynku znajduje się przestronny salon na otwartym planie oraz kuchnia w stylu amerykańskim.
W skład wyposażenia wchodzi duży odkryty basen, sklepione sufity, liczne tarasy, sala gimnastyczna i sala kinowa. Dom posiada klimatyzację i ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz wysokiej klasy kuchnię.
Obecnie w budowie nieruchomość ma być ukończona pod koniec lata 2023 roku.
Warunki płatności:
Umowa: 800.000
Miesięczne płatności podczas budowy w wysokości 1.490.000 (potwierdzone przez architekta technicznego).
Saldo 300.000 po zakończeniu budowy.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3874711

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.