Andalusia, Málaga, El paraiso

 • Powierzchnia 507
 • Powierzchnia działki 2 663
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 250 000 EUR

4 438 EUR / m²

Andalusia, Málaga, El paraiso

6 bedrooms Villa for sale in El Paraiso

Jest to piękna przednia linia golfowa wolnostojąca willa na dużej, bardzo cichej i prywatnej działce z oszałamiającymi widokami na golf, góry i morze. Jest skierowany na południe / południowy zachód z widokiem na zatokę z dwóch stron i słońce przez cały dzień z pięknymi wschodami i zachodami słońca.
Dom jest wprowadzany przez bramy elektryczne i wspaniałe antyczne drzwi prowadzi nas do przestronnego holu wejściowego z sklepionym sufitem i pokoju proszku. To łączy się z głównym salonem ze sklepionym sufitem belkowym, otwartym kominkiem gazowym i przesuwnymi drzwiami prowadzącymi na zadaszony taras z widokiem na basen i duży dojrzały ogród z widokiem na pole golfowe. Istnieje oddzielna jadalnia z przesuwanymi drzwiami tarasowymi prowadzącymi na zadaszone patio do spożywania posiłków al fresco. Jest duża, nowoczesna kuchnia z naturalnymi kamiennymi powierzchniami roboczymi, indukcyjną płytą grzewczą, pyrolitycznym samoczyszczącym się piekarnikiem Siemensa, kuchenką mikrofalową, zintegrowaną zmywarką do naczyń, utylizacją odpadów i bio-lodówką Liebherr z zamrażarką i kostkarką do lodu. Na prawo od kuchni znajduje się pomieszczenie gospodarcze ze zlewem i dostępem do garażu. Część śniadaniowa przy kuchni ma przesuwane drzwi tarasowe i wychodzi na patio i ogród. W tym samym skrzydle znajduje się duży gabinet. Przeszklony korytarz prowadzi do kolejnych sypialni z łazienką z prysznicem i automatycznym podwójnym garażem. Skrzydło dla gości znajduje się po lewej stronie od holu wejściowego. Są tu dwie duże sypialnie z wbudowanymi szafami, dzielące łazienkę z kabiną prysznicową, wanną i podwójną umywalką; trzecia duża sypialnia ma małą garderobę i łazienkę z kabiną prysznicową, wanną i podwójną umywalką. Są przesuwne drzwi tarasowe prowadzące na mały zadaszony taras, który z kolei prowadzi na główny taras. Z holu wejściowego drewniane schody prowadzą na antresolę z miejscem do siedzenia z widokiem na część mieszkalną. Duża główna sypialnia posiada garderobę, dużą łazienkę z dużą wanną z jacuzzi, kabiną prysznicową z dyszami spa i podwójną szafką. Posiada prywatny słoneczny taras z widokiem na ogród, góry i pole golfowe. Dom posiada podwójne szyby, elektryczne ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Wszystkie pokoje mają indywidualne termostaty. Jest zmiękczacz wody, oczyszczacz wody, złoże wody, automatyczny system zraszania i alarm. Dom posiada również dwa liczniki na wodę i prąd. Urbanizacja El Paraiso ma bardzo dobre usługi bezpieczeństwa patrolujące całą noc. Willa znajduje się pomiędzy kilkoma polami golfowymi, w tym El Paraiso, Atalaya i Los
Flamingos. Nie pozwól, aby ta wyjątkowa okazja Cię ominęła. Oglądanie jest bardzo zalecane.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4081942

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.