Santa Cruz de Tenerife, Rosario (El), El rosario

 • Powierzchnia 374
 • Powierzchnia działki 1 065
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 595 000 EUR

9 613 EUR / m²

Santa Cruz de Tenerife, Rosario (El), El rosario

5 bedrooms Villa for sale in El Rosario

Prezentujemy wyjątkową willę w poszukiwanej urbanizacji El Rosario na cenionym wybrzeżu Costa del Sol. Ta pieczołowicie odnowiona nieruchomość uosabia luksus i jest jedną z najlepszych dzielnic mieszkaniowych we wschodniej części Marbelli.
Położona w enklawie willi otoczonych bujnymi ogrodami, rezydencja ta stawia na spokój. Willa oferuje prawie 310 m2 powierzchni mieszkalnej na działce o powierzchni 1,065 m2, z basenem, solarium, tarasami z zadaszoną kuchnią na świeżym powietrzu, ogrodami i zadaszonym garażem.
Rezydencja posiada ogrzewanie podłogowe i energię elektryczną z zaawansowanych systemów fotowoltaicznych. Marmur Calacatta Venato zdobi elewację, a dębowe drzwi z wykończeniem Iroko dodają elegancji. Salon i jadalnia na otwartym planie płynnie łączą się z kuchnią z drewnianymi podłogami, tworząc rozległą przestrzeń. Na piętrze znajdują się trzy łazienki z marmurową podłogą i trzy sypialnie, dwie z łazienkami i podświetlanymi szafami. Mniejsza sypialnia została przekształcona w strefę fitness, podczas gdy główna sypialnia posiada taras ze sprzętem do ćwiczeń. Wyposażona w sprzęt Gaggenau kuchnia wyposażona jest w najwyższej klasy urządzenia i meble z drewna Moblapa.
Dwa mieszkania dla gości z prywatnym wejściem oferują dodatkową przestrzeń. Willa obejmuje klimatyzowaną piwnicę na wino i nowo wybudowany pensjonat z czystym luksusem i wspaniałymi widokami. Wszystkie przestrzenie łączą dwa poziomy tarasów, przy czym górny taras wyposażony jest w chiringuito, z którego roztacza się wspaniały widok na basen i ogród. Kuchnia na świeżym powietrzu jest wyposażona w ekskluzywną technologię na każdą pogodę i wysokiej klasy urządzenia. Ta willa jest uosobieniem wyrafinowanego życia w prestiżowej dzielnicy Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4593358

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.