Santa Cruz de Tenerife, Rosario (El), El rosario

 • Powierzchnia 322
 • Powierzchnia działki 1 580
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 495 000 EUR

7 749 EUR / m²

Santa Cruz de Tenerife, Rosario (El), El rosario

4 bedrooms Villa for sale in El Rosario

Położona w jednej z najlepszych dzielnic mieszkalnych we wschodniej części Marbelli, El Rosario, ta niedawno gruntownie odnowiona willa na sprzedaż zachwyca swoim luksusowym wnętrzem i wyglądem zewnętrznym. Wybrano tylko najlepsze materiały, takie jak wysokiej jakości włoskie płytki marmurowe. Elegancki hol i klatka schodowa prowadzą do dwóch salonów i jadalni, które łączą się ze sobą. Wszystkie trzy pomieszczenia są otoczone ogromnymi tarasami, częściowo z marmurowymi i drewnianymi podłogami, na których znajdują się pomieszczenia mieszkalne i letnie jadalnie, z których jedna znajduje się na zewnątrz, a druga stanowi część willi wyłożoną przesuwanymi szklanymi ścianami i szklanymi drzwiami. Stalowe rolety mogą być zamykane razem i osobno za naciśnięciem przycisku na parterze i osobno na piętrze, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Szerokie drzwi przesuwne na tarasy są również wyposażone w stalowe rolety.
Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia ma otwarty dostęp do głównego, centralnego salonu i jest otoczona modnym barem. Na tym samym piętrze znajduje się sypialnia gościnna z łazienką oraz toaleta gościnna z oddzielną toaletą i umywalką.
Dwie sypialnie z łazienkami znajdują się na pierwszym piętrze. Duża sypialnia główna ma wysoki sufit i bardzo dużą, w pełni wyposażoną garderobę. Obok łazienki w drugiej górnej sypialni znajduje się nowoczesna łaźnia parowa. Dwa tarasy uzupełniają całą południową fasadę tego poziomu, jeden z nich ma dostęp do innego pomieszczenia, które można wykorzystać do różnych celów, takich jak biuro lub miejsce zabaw dla dzieci.
Basen został całkowicie przeprojektowany, łącznie z wyposażeniem. Ogród został zaprojektowany od podstaw i ozdobiony wysokiej jakości roślinami, a także dużą działką warzywną. W nocy ogród i basen są atrakcyjnie oświetlone.
Obok parteru znajduje się duże pomieszczenie gospodarcze, w którym można przechowywać zbiorniki na wodę, infrastrukturę klimatyzacyjną i grzewczą. W strefie wejściowej znajduje się jedno otwarte i dwa zadaszone miejsca parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3201472

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.