Santa Cruz de Tenerife, Rosario (El), El rosario

 • Powierzchnia 296
 • Powierzchnia działki 918
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 595 000 EUR

5 389 EUR / m²

Santa Cruz de Tenerife, Rosario (El), El rosario

5 bedrooms Villa for sale in El Rosario

Oszałamiająca willa rodzinna z 5 sypialniami w spokojnej urbanizacji mieszkalnej El Rosario. Nowy na rynku, ten nowoczesny dom na otwartym planie oferuje 4 sypialnie / łazienki na parterze i ogromną sypialnię na piętrze (z widokiem na morze) z nowo wyremontowaną łazienką. Niedawno odnowiony basen jest otoczony tropikalnymi roślinami i tradycyjną altaną i można do niego wejść przez nowo wyremontowaną kuchnię lub salon.
Duży taras na piętrze oferuje wspaniałe widoki na okolicę.
5 minut spacerem do lokalnego supermarketu, apteki, restauracji itp. Mniej niż 3 minuty jazdy do lokalnej plaży.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4137484

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.