Portalegre, Elvas, Elvas

 • Powierzchnia 1 060
 • Powierzchnia działki 924
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

2 000 000 EUR

1 887 EUR / m²

Portalegre, Elvas, Elvas

Villa Elvas

Położony w obszarze historycznym, w jednym z najbardziej typowych i pięknych miejsc Elvas, i naprawdę blisko katedry. Pałac składa się z malowniczego trójkątnego placu z dworami, z herbem i kościołem Nossa Senhora da Consolação. Plac ten znajduje się w pobliżu X-wiecznej Bramy Arabskiej, otoczonej dwiema wieżami i zwieńczonej galerią.Pałac Mesquita Pimentel został zbudowany w XVI wieku przez Luisa de Mesquita Pimentel, szlachetnego rycerza z Elvas. Pałac gościł króla Hiszpanii Filipa II w 1580 roku, gdy ten mieszkał w Elvas przed wyjazdem do Lizbony. Kilka miesięcy wcześniej, Pałac został gruntownie odnowiony przez królewskiego architekta Juana de Herrera, architekta, który zbudował klasztor Escorial. Pierwotnie Pałac był połączony z budynkiem nieco dalej, przy Porta do Sol, tworząc tylko jeden budynek.Pałac został zmodyfikowany w XVIII i XIX wieku, zachowując jedynie swoją boczną fasadę, narożne okno z kolumnadami, typowe dla hiszpańskiej architektury końca XVI wieku. Wewnątrz pałacu znajduje się duże patio, na które można wejść z portalu zwieńczonego herbem rodziny Mesquita Pimentel.Przez pałac przebiega imponujący odcinek pierwszego muru islamskiego. This enclosurewas zbudowany w 9 wieku i obejmuje starożytne Temple Gate w ścianie, z oryginalnym łukiem podkowiastym i łokciem entrance.Distributed przez trzy piętra i z wysokimi ozdobionymi sufitami, Pałac ma obecnie osiem sypialni, siedem salonów, cztery łazienki, trzy biblioteki / biura, trzy marmurowe kominki, dwie kuchnie, pięć sklepione stodoły, stajnie, woodshed, garaż, kilka patio, tarasy, balkony i ogrody. Na podwórku znajduje się arabska cysterna do podlewania i obszerny obszar, na którym można umieścić basen.Pałac oferuje również piękne panoramiczne widoki na Elvas i jego idylliczne ustawienie. Fakt bycia Patrimony, to również kwalifikuje go do pewnych korzyści podatkowych. korzyści podatkowych.

Nr oferty: PF28215

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.