Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 450
 • Powierzchnia działki 1 582
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

7 500 EUR / tyg.

17 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

4 bedrooms Villa for rent in Elviria

Ładna willa położona obok pola golfowego Santa María, w Elvirii, usytuowana na południowej działce o powierzchni ok. 1500 m2. Otoczona roślinami i drzewami oraz pięknym i zadbanym ogrodem.
Wejście do domu znajduje się na głównym piętrze, gdzie znajdziemy hol wejściowy, duży główny pokój, kuchnię, a obok niej jadalnię, toaletę dla gości oraz dużą sypialnię z łazienką z wanną i prysznicem. Jest też przyjemny centralny zadaszony ganek wspólny dla wszystkich pomieszczeń, z którego roztacza się widok na basen.
Na parterze znajdują się 3 sypialnie z łazienką, centralny pokój do różnych zastosowań i pralnia.
Wszystkie sypialnie z bezpośrednim dostępem do ogrodu i basenu.
Obok domu znajduje się również oddzielna sypialnia z łazienką, która może być wykorzystana dla pracowników.
Willa ma duże zewnętrzne obszary ogrodów i tarasów. Dostęp do domu jest łatwy przez długi i szeroki podjazd, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, aby zaparkować kilka samochodów, będąc w stanie zostawić je na zewnątrz, pod osłoną pergoli z drewna, lub wewnątrz garażu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4129477

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.