Mafra, Ericeira, Ericeira

 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 390 000 EUR

Mafra, Ericeira, Ericeira

Villa Mafra Ericeira

Willa z 6+1 sypialniami, 463 m2, powierzchnia brutto, 110 m2 aneks, dwa podgrzewane baseny, kilka tarasów, położony na działce o powierzchni 1.000 m2, w Santo Isidoro, Mafra. Współczesna architektura, z olśniewającymi widokami na krajobraz Ribeira d’Ilhas. Duże pokoje i ogrzewanie podłogowe w całej części socjalnej. Sześć sypialni w głównym domu i jedna sypialnia w aneksie, siedem łazienek i dwie kuchnie. 5 minut od Ericeira, w sercu Santo Isidoro. 30 minut od Lizbony i od lotniska Humberto Delgado.

Dodatkowe dane
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu

Nr oferty: 57696

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.