Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 565
 • Powierzchnia działki 3 845
 • Pokoje 9
 • Dom Na sprzedaż

980 000 EUR

1 735 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

9 bedrooms Villa for sale in Estepona

Jest to piękna willa w stylu andaluzyjskim, która jest przekształcona w 5 prywatnych apartamentów z oddzielnymi wejściami. Wszystkie apartamenty mają prywatne tarasy, ogród lub patia. Z różnych poziomów roztaczają się różne widoki na morze, góry i basen.
Różne części posiadłości zostały zrestrukturyzowane, aby stworzyć unikalne wille, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb każdego gościa, niezależnie od tego, czy jest to rodzina, osoba prywatna, czy też osoby przebywające na wakacjach przez dłuższy czas. W każdym przypadku zadbano o to, aby zawsze pielęgnować szczegóły, które stanowią różnicę między zwykłym miejscem wakacyjnym a prawdziwym domem, w którym niczego nie brakuje.
Ogród zachowuje cały urok prywatnych ogrodów śródziemnomorskich, bogatych w roślinność, kwiaty, krzewy ozdobne i drzewa owocowe.
Do Państwa dyspozycji jest również duży teren do grillowania i imprezowania oraz przestronne sekcje relaksacyjne.
Każda willa na terenie kompleksu została zaprojektowana tak, aby zachować prywatność każdego z gości.
Jest to szansa, aby przejąć istniejący biznes lub po prostu dokonać własnego wyboru stylu dla tej fantastycznej willi.
Dla Viewing proszę zarejestrować się co najmniej 2 dni wcześniej.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4067974

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.