Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 703
 • Powierzchnia działki 1 040
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

3 200 000 EUR

4 552 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms House for sale in Estepona

Nowa inwestycja: Ceny od 3.200.000 do 3.200.000. [Sypialnie: 4] [Łazienki: 5] [Rozmiar budynku: 1743m2].
Wspaniały nowy projekt jest uruchamiany w najbardziej ekskluzywnej części Nowej Złotej Mili, Torrevigia.
Ten rozwój dostarczy prestiżowy rozwój 49 wolnostojących współczesnych willi z najnowszych eko projekt i najbardziej inspirujące widoki możliwe do własnych.
Osiedle to, położone wysoko ponad innymi, znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od wybrzeża i jego licznych udogodnień.
W ofercie znajdują się wille z 3 sypialniami i 7 sypialniami, które można wybrać spośród 4 różnych planów, a ceny poza planem wynoszą od 2.200.000 EUR. Działki mają powierzchnię od 1000 M2 do 1300 M2, a wszystkie imponujące baseny mają południową orientację.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3342802

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.