Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 800
 • Powierzchnia działki 60 000
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

3 181 500 EUR

3 977 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

7 bedrooms Villa for sale in Estepona

Fantastyczna, przestronna willa w Forest Hills. Nieruchomość jest rozmieszczona na 3 poziomach. Na parterze znajduje się ogromny salon prowadzący na taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry i morze. Na parterze znajduje się jadalnia i bardzo dobrze przemyślana kuchnia. Po lewej stronie znajduje się toaleta dla gości, biuro oraz sypialnia z łazienką.
Na dole znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze, trzy sypialnie, łazienka i ogromny pokój gier / salon prowadzący na przestronny taras i ogród, a także dostęp do garażu. Schody prowadzą do piwnicy, którą można przekształcić w pomieszczenie mieszkalne.
Na ostatnim piętrze znajduje się główna sypialnia z garderobą i łazienką oraz przestronny taras. Na dachu znajduje się solarium, z którego roztacza się widok na 360 miejsc.
Apartament dla gości składa się z małego salonu, łazienki i sypialni.
Ogród jest dobrze utrzymany, z dużą ilością zieleni i drzewem awokado, boiskiem do gry w padla i basenem. Powierzchnia działki wynosi 60 000 m2.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3992263

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.