Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 60
 • Pokoje 1
 • Dom Na wynajem

630 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

One bedroom House for rent in Estepona

Pięknie odnowiony dom z 1 sypialnią, w którym mogą spać 2/3 osoby, położony w Villacana. Kompleks ten oferuje 4 restauracje, supermarket, fryzjerów, bar na plaży, pralnię, recepcję, 3 baseny i łatwy dostęp do plaży. Nieruchomość jest na 2 poziomach, na dole znajduje się otwarta kuchnia, rozkładana sofa i łazienka z prysznicem. Ładny taras z krzesłami i stołem. Na górze znajduje się jedno podwójne łóżko z szafami i kolejny mały taras do relaksu. Idealne miejsce na wakacje, gdzie nie trzeba wyjeżdżać, tylko korzystać z zalet Villacany. Zalecamy zakwaterowanie 2 osób, ponieważ obiekt jest mały, ale rozkładana sofa jest wystarczająca dla drugiej osoby.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3715721

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.