Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 350
 • Powierzchnia działki 450 820
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

10 000 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

5 bedrooms Finca-Cortijo for sale in Estepona

OBNIŻONA Z 4.995.000 DO 3.99.5000
Działka o powierzchni 452.000 m² Droga do głównego domu z Ctra de Cadiz hOTEL KEMPINSKY jest około 6 km, 7 minut od domu, a droga jest wyasfaltowana aż do drzwi wejściowych domu.
Teren ma takie same ograniczenia w planowaniu, jak najbardziej ekskluzywny obszar na wybrzeżu, „La Zagaletta”, aż do momentu, gdy został on ponownie podzielony na strefy z „Completo Serrano non Urbinisable” na rozwój, gdzie obecnie znajdują się setki wspaniałych domów.
Obecnie obowiązują tu strefy przeznaczone na hotele, gospodarstwa rolne, turystykę wiejską, obiekty sportowe, szkoły, uniwersytety, hotele, szpitale, kliniki, górnictwo, hodowlę bydła, kempingi, tereny przyrodnicze i rekreacyjne, schroniska itp.
Nie ma innych domów, jak okiem sięgnąć, a ze względu na topografię są miejsca na osiedlu, gdzie widoki na Gibraltar nie zmieniły się od setek lat, więc ma się złudzenie, że jest tylko las, morze, Gibraltar i Afryka z niewiele pomiędzy, ma własne lądowisko dla helikopterów.
Dom na farmie został odnowiony i urządzony zgodnie z charakterem posiadłości i składa się z 4 sypialni, 2 łazienek, dużej kuchni/przystani, pokoju z podwójnym salonem, garderoby, basenu, tarasów słonecznych, 4 garaży i ogrodu warzywnego. Jest jeszcze jeden domek dla gości z podwójną sypialnią, kuchnią, salonem i łazienką z prysznicem. Na terenie posiadłości znajdują się również 4 domy gospodarcze oraz kilka opuszczonych domów i ruin (idealne dla koni), wioska z piecem do wypalania. Na terenie posiadłości znajduje się jedno małe i dwa duże złoża wody.
Cała posiadłość ma dostęp do 40 000 metrów sześciennych darmowej wody rzecznej, na terenie posiadłości znajduje się również studnia.
Rzeka Rio Velerin przepływa przez cały rok przez teren posiadłości i nigdy nie wysycha, znajdują się tam również liczne wodospady i baseny skalne.
Dojazd Na terenie posiadłości znajduje się około 5 km dróg wewnętrznych.
Udogodnienia Telewizja cyfrowa, sieć elektryczna, własna studnia, klimatyzacja i własny las z dzikami, kuropatwami i jeleniami, jazda na rowerze górskim itp. w centrum działki jest 100, 000 mtrs płaskiej ziemi, gdzie w jednym czasie pszenica była uprawiana na nim i plantacji mango, potencjalny nabywca w jednym czasie miał zamiar użyć go jako pas startowy dla swojego lekkiego samolotu, Istnieje wiele ruin na nieruchomości nadaje się do odbudowy wraz z sadem i obfitości drzew owocowych. Należy zauważyć, że większość gruntów ma korzyści zarówno wody i energii elektrycznej.Istnieje również możliwość zakupu 2 kolejne działki, jeden z 95.000m2 (Orle Gniazdo, Ochrona 2) za dodatkowe 995.000 i drugiej działki (Amfiteatr Ochrona 2) 72.000m2 za 700.000,
.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż

Nr oferty: R3162982

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.