Lisboa, Estrela, Estrela

 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

Lisboa, Estrela, Estrela

Villa Lisboa Estrela

Budynek z projektem architektonicznym zatwierdzonym przez Radę Miasta Lizbony na budowę willi z 5 sypialniami (5 apartamentów) z windą, położony w Estrela, Lizbona. Ma całkowitą powierzchnię brutto około 950 m2 i patio o powierzchni 150 m2, ogrody i prywatny basen o powierzchni 25 m2.Projekt obejmuje piętro pod ziemią i 4 piętra nad ziemią z następującym rozkładem: niższe piętro składające się z garażu na 3 samochody, obszaru technicznego, patio i obszaru przechowywania; cała powierzchnia społeczna znajduje się na parterze z salonem z sufitami o podwójnej wysokości, kuchnią, łazienką dla gości, ogrodami i prywatnym basenem; piętro 1 obejmuje apartament główny i biuro, a piętro 2 składa się z 4 pozostałych apartamentów. Projekt obejmuje dużą strefę siłowni, łazienkę i pralnię na najwyższym piętrze.Położony na granicy Estreli i dzielnicy Lapa, dwóch najbardziej charyzmatycznych dzielnic miasta, otoczony wszelkiego rodzaju sklepami i usługami, w idealnym obszarze do spacerów i angażowania się w życie sąsiedzkie, z licznymi opcjami gastronomicznymi i szkołami. Tuż obok domu mieszkańcy mogą cieszyć się słynnym ogrodem Estrela i nie mniej słynną i wspaniałą katedrą Estrela.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Lotnisko w pobliżu
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu

Nr oferty: 68414

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.