Sprzedane

Mokotów, Sadyba, Fučíka

 • Powierzchnia 200
 • Powierzchnia działki 258
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 1980
 • Dom Na sprzedaż

1 950 000 PLN

Mokotów, Sadyba, Fučíka

DOM PO GENERALNYM REMONCIE, IDEALNY DO WPROWADZENIA

UKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:
Dom składa się z:
Parteru:
– salonu z otwartą kuchnią, jadalnią i wyjściem na taras,
– 1 toaleta gościnna,
I pietro:
– 1 sypialnia master z łazienką
– 1 sypialnia,
– 1 duża przestronna łazienka,
II piętro:
– pokój 30 m2 z garderobą,
Piwnice:
– garaż,
– 2 piwnice,
– pralnio-suszarnia,
– pokój rekreacyjny,
Z garażu jest bezpośrednie wyjście do ogródka. Dom posiada nową w pełni wyposażoną kuchnię.

LOKALIZACJA:
Idealna lokalizacja ze względu na blisko położone centrum miasta, a co za tym idzie świetne połączenie komunikacją miejską. W bliskiej odległości znajdują się centrum handlowe, szkoły i przedszkola międzynarodowe, kawiarnie i restauracje.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dom posiada garaż na 2 samochody.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia
 • Taras
 • Piwnica
 • Garaż
 • Ogród
Lokalizacja

Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze. Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem.

Nr oferty: 490331

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.