Warszawa Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze.

Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem. Pomiędzy zabudowaniami zlokalizowane są zielone skwerki, które dopełniają to ciche i spokojnie osiedle. Właśnie z tego względu Sadyba nazywana jest miastem-ogrodem – łączy w sobie klasyczne funkcje miasta i ogrodu sprzyjającemu relaksowi i odpoczynkowi.

Sadyba od początku cieszyła się zainteresowaniem personami ze świata polityki, artystów i zasłużonych wojskowych: mieszkali tu m. in.: Józef Beck, płk Henryk Bagiński czy Stanisław Grochowiak. Do dziś Sadyba, nie bez przyczyny, to jedna z najbardziej poszukiwanych, głównie przez rodziny, lokalizacji w Warszawie z uwagi na spokojny, willowy charakter, liczne parki, place zabaw oraz doskonałą infrastrukturę.  Liczne przedszkola, szkoły, zarówno polskojęzyczne jak i międzynarodowe, restauracje, kawiarnie i świetnie skomunikowanie z centrum miasta to tylko niektóre walory tej lokalizacji…, a dodatkowo centrum handlowe Sadyba Best Mall w zasięgu spaceru.

Parki
  • Plaża nad Jeziorkiem Czerniakowskim
  • Skwer Starszych Panów
  • Fort IX Czerniaków
Komunikacja
  • autobusy linii 108,131,164,172,180,185,187,189
Rozrywka i kultura
  • Kajaki na Jeziorku czerniakowskim
  • Klub Piłki Nożnej
  • Klub Tenisowy

Warszawa Sadyba


Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.