Grândola, Grândola e Santa Margarida da Serra, Grândola e santa margarida da serra

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

570 000 EUR

4 766 EUR / m²

Grândola, Grândola e Santa Margarida da Serra, Grândola e santa margarida da serra

Villa Grândola Grândola e santa margarida da serra

Willa z 3 sypialniami, 147,73 m2 (powierzchnia zabudowy brutto), całkowicie przebudowana, z ogrodem i basenem w centrum Grândola, powiat Setúbal, region Comporta. Willa o współczesnej architekturze została gruntownie przebudowana i ma dwa piętra. Na parterze znajduje się przestronny salon i amerykańska kuchnia z dostępem do obszaru zewnętrznego, jedna sypialnia i łazienka. Na piętrze znajduje się magazyn i dwa apartamenty, oba z prywatnym balkonem.Na zewnątrz znajduje się drewniany pokład o powierzchni 22,64 m2 z jadalnią, ogrodem i basenem.Położony przy jednej z głównych alei miasta Grândola, 5 minut spacerem od głównych usług, sklepów i dworca kolejowego. 5-minutowa odległość jazdy od Ośrodka Zdrowia i głównych hipermarketów, przedszkola i szkół podstawowych, średnich i zawodowych Grândola. 20 minut od Comporta i jego plaż, 20 minut od Melides, 30 minut od Parku Przyrody Południowo-Zachodniego Alentejo i Wybrzeża Vicentine, i 50 minut od Setúbal. Jedna godzina od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras

Nr oferty: 68699

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.