Andalusia, Málaga, Guadalmina alta

 • Powierzchnia 1 104
 • Powierzchnia działki 24 500
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

8 450 000 EUR

7 654 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina alta

5 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Alta

Imponująca luksusowa willa na działce o powierzchni 24.500 m2 w Guadalmina.
Położona w jednym z najlepszych miejsc na Costa del Sol, w pobliżu pola golfowego i San Pedro de Alcántara oraz w odległości krótkiej przejażdżki do plaży.
Ogromna działka prowadzi do tej wspaniałej willi, w której zadbano o każdy szczegół, używając najlepszych materiałów.
Zaprojektowana z wielkim smakiem, można zauważyć, że każdy towar został uwzględniony.
Nieruchomość obowiązkowa do obejrzenia dla tych, którzy szukają domu w najlepszym miejscu do życia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3704048

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.