Guia, Cascais E Estoril, Guia

 • Powierzchnia 318
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2024
 • Dom Na sprzedaż

3 318 000 EUR

10 446 EUR / m²

Guia, Cascais E Estoril, Guia

Villa Cascais Guia

Boutique Villas to wyjątkowy i innowacyjny projekt, położony przy wejściu do Quinta da Marinha, kilka kroków od Casa da Guia, latarni morskiej Guia i ścieżki rowerowej Cascais. Na Riwierze Portugalskiej, w najbardziej urokliwej miejscowości w Portugalii, gdzie natura zachowuje olśniewające krajobrazy, życie toczy się w swoim własnym stylu. Korzysta z uprzywilejowanej lokalizacji, w pobliżu pól golfowych i centrum jeździeckiego Quinta da Marinha, parku Marechal Carmona, mariny Cascais i Boca do Inferno.Z oszałamiającymi widokami na morze i unikalnym krajobrazem, Boutique Villas tworzy poczucie, że twoja willa jest ustawiona w dużym ogrodzie. Ekskluzywne domy t4+1, z funkcjonalnym układem, prywatnymi basenami i ogrodami, inspirowane butikowym stylem życia.Wyjątkowy i niepowtarzalny projekt brazylijskiego architekta Davida Bastosa, który przenosi autorski projekt i architekturę na nowy poziom. Butikowy styl życia, obecny w uroczych miejscach na całym świecie, jest reprezentowany w każdym środowisku w Boutique Villas.Sposób życia, który uprzywilejowuje dobre samopoczucie, piękno kształtów i przedmiotów, funkcjonalność i komfort. Rozwój zapewnia również szczegóły komfortu i prywatności, takie jak podziemny parking i prywatne skrzynki.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF27136

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.