Andalusia, Málaga, La zagaleta

 • Powierzchnia 2 200
 • Powierzchnia działki 6 551
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

7 000 000 EUR

3 182 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La zagaleta

5 bedrooms Villa for sale in La Zagaleta

Obiekt należący do funduszu inwestycyjnego w La Zagaleta Doskonała okazja do zakupu tego wspaniałego obiektu położonego w jednej z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych urbanizacji w południowej Hiszpanii.
Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni nieco ponad 6500 m2 i ma powierzchnię zabudowy 2200 m2 z przepięknymi widokami na morze, pole golfowe, góry i okolicę.
Rozmieszczony na 3 piętrach obecny układ obejmuje 5 sypialni, 6 łazienek, 2 salony i dużą jadalnię oraz piwnicę o powierzchni użytkowej ponad 1,000 m2.
Na terenie nieruchomości znajdują się liczne tarasy i platformy widokowe, z których można podziwiać spektakularne widoki na morze, Gibraltar i Maroko.
W ogrodzie znajduje się duży prywatny basen i duży prywatny obszar na zachód od nieruchomości, który oferuje dużą bodegę i strefę rozrywki.
Dom wymaga wykończenia, a w razie potrzeby istnieje szereg opcji modernizacji nieruchomości i zmiany projektu na nowoczesną, współczesną nieruchomość.
Nieruchomość ma ogromny potencjał i stanowi doskonałą okazję zarówno dla inwestorów, jak i użytkowników końcowych.
Położona w bardzo bezpiecznej, prywatnej i zamkniętej społeczności urbanizacja oferuje dwa prywatne pola golfowe, klub, pole do ćwiczeń, restaurację, bar i park dla dzieci.
Jest to niesamowita okazja, skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4558090

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.