Andalusia, Málaga, Los arqueros

 • Powierzchnia 792
 • Powierzchnia działki 1 760
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 400 000 EUR

3 031 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los arqueros

6 bedrooms Villa for sale in Los Arqueros

Niesamowita okazja do zakupu uroczego domu rodzinnego, położonego w prestiżowym Los Arqueros Golf and Country Club tuż przy Ronda Road kilka minut jazdy od tętniącego życiem nadmorskiego miasta San Pedro Alcantara. W Los Arqueros wraz z doskonałymi polami golfowymi i driving range, znajdziesz dodatkowo ładny domek klubowy, siłownię, korty tenisowe i korty do padla, kręgielnię American Style z barem i restauracją, kawiarnię zdrowotną i pro shop na miejscu. Istnieje 24-godzinny strzeżony bezpieczeństwa i cctv w urbanizacji również. Wspaniała lokalizacja dla domu rodzinnego jest kilka minut jazdy do wielu szkół międzynarodowych. Centrum handlowe w Monte Halcones jest kilka minut jazdy od hotelu, gdzie znajdziesz supermarket, różne dobrze ustanowione bary, kawiarnie i restauracje i apteka, pralnie i sklep zdrowia.
Willa jest niezwykle imponująca i ma niesamowitą galeryjkę z charakterystycznym kopułowym sufitem i zamaszystymi marmurowymi schodami, które prowadzą na pierwsze piętro. Dom płynie bardzo ładnie i jest niezwykle jasny i bardzo dobrze zbudowany ze stylowymi gzymsami, centralne ogrzewanie w całym, podwójne szyby, klimatyzację i ogrzewanie podłogowe w łazienkach.
Na poziomie wejścia znajduje się salon, który jest bardzo ekspansywny i ozdobiony dużą ilością okien dających dużo naturalnego światła do pokoju. Istnieje taras z salonu patrząc na ogrody i obszar basenu poniżej. Salon jest otwarty plan i ma jadalnię i jest również zamknięty taras z szkła składane okna podejmowania ładny pokój letni lub konserwatorium. Ponadto istnieje piękny snug lub pokój zimowy z kominkiem do jednego końca obszaru życia. Kuchnia jest piękny rozmiar wykończone z białych jednostek i zintegrowanych urządzeń ze stali nierdzewnej z wystarczająco dużo miejsca na casual stół jadalny. Do kuchni prowadzą drzwi na zewnątrz.
Jest sypialnia z łazienką, dużo miejsca w szafie i taras, który wychodzi na ogrody i basen poniżej. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się toaleta dla gości.
W górę niezwykle eleganckie zamiatanie schody marmurowe znajdziesz 3 dobre wielkości sypialnie wszystkie z łazienkami i tarasami i dużo miejsca w szafie. Sypialnie są zaskakująco duże. Master jest największy z największym tarasem, który ma miejsce na opalanie i chill sofy wraz z jacuzzi.
Na dole, na niższym poziomie, znajdziesz pokoje maszynowe dla windy i domu wraz z bardzo dużą sypialnią, która ma ensuite i drzwi, które otwierają się na taras, który prowadzi do ogrodu. Istnieje mniejsza sypialnia na tym poziomie, który może być używany jako pokój pracowników z en suite. Jest spiżarnia na tym poziomie i pokój kinowy lub może być biuro domu lub siłownia z dostępem również do dużego tarasu prowadzącego do ogrodu i obszaru basenu. Można również uzyskać dostęp do garażu z tego poziomu, który jest wbudowany w domu.
Ogrody i działka jest bardzo dobry rozmiar z słońcem w ogrodzie przez cały dzień. Dom jest wykonany dla dużej rodziny i rozrywki i jest pergola hosting wspaniały bar i obszar bbq z teppanyaki grill i kominek zewnętrzny. Istnieje inny pergola pokładu obszaru w ogrodzie. Basen jest dobrej wielkości i jest otoczony przez bujne dobrze ustalonych ogrodów tropikalnych, które są łatwe do utrzymania.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3833209

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.