Andalusia, Málaga, Los flamingos

 • Powierzchnia 770
 • Powierzchnia działki 1 571
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

5 450 000 EUR

7 078 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los flamingos

6 bedrooms Villa for sale in Los Flamingos

NOWOCZESNOŚĆ – LUKSUS I WIDOK NA MORZE
Ta luksusowa willa znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol, jakim jest Los Flamingos. Jest to wyjątkowa nieruchomość nie tylko ze względu na jakość materiałów budowlanych i delikatność wykończenia, ale także ze względu na nowoczesny design i technologię wnętrz, w których przestrzenie są zintegrowane przez szkło. Apartament został wyposażony w wysokiej klasy meble z ekskluzywnymi elementami zaprojektowanymi dla tej nieruchomości. Ze wszystkich pomieszczeń można podziwiać spektakularne widoki na morze i góry, od Marbelli po Gibraltar. Na głównym piętrze znajduje się jeden z 3 basenów typu infinity, garaż na 3 lub więcej samochodów, wspaniała przestrzeń o powierzchni ok. 90 mtr. zamknięta szkłem, aby cieszyć się widokami, gdzie znajduje się salon i nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia Gagenau. Z windy można dostać się na pierwszy poziom, gdzie znajdują się 2 sypialnie, z których główna jest en suite i posiada dostęp do ogromnego tarasu. Na poddaszu znajduje się drugi basen i miejsce do grillowania, z którego roztacza się wspaniały widok na morze i góry. Na niższym poziomie znajdują się 2 sypialnie z dostępem do drugiego basenu, ogrodu i miejsca do uprawiania jogi. Piwnica jest spektakularna, w tej wspaniałej przestrzeni znajduje się podgrzewany basen, sauna, siłownia, sala kinowa itp. Jest tu także garderoba na zimowe ubrania i pomieszczenie do przechowywania.
Wszystkie szczegóły zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu, luksusu i wygody. Okna z szybami sterowanymi energią słoneczną, w pełni zintegrowany system automatyki domowej dla klimatyzacji, ogrzewania podłogowego i oświetlenia oraz system alarmowy. Cechy: Kominek, winda, grill, garaż na kilka samochodów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3446065

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.