Andalusia, Málaga, Los flamingos

 • Powierzchnia 526
 • Powierzchnia działki 1 295
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 800 000 EUR

5 324 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los flamingos

6 bedrooms Villa for sale in Los Flamingos

Nowo wybudowana willa w Los Flamingos Golf, 24hr bezpieczne Golf Resort składający się z luksusowych willi. Ta fantastyczna nieruchomość posiada sześć sypialni z łazienkami i wspaniałe widoki dzięki swojej podwyższonej pozycji. Zakwaterowanie składa się z eleganckiego holu wejściowego, w pełni wyposażonej kuchni, przestronnego salonu, szatni dla gości, sypialni z łazienką.
Górne piętro oferuje dwie sypialnie dla gości z łazienkami, apartament z główną sypialnią z dostępem do dużego tarasu z zapierającymi dech w piersiach widokami. Na niższym piętrze znajduje się dwustanowiskowy garaż, dwa pomieszczenia gospodarcze, kolejna sypialnia dla gości oraz kolejny pokój, który można łatwo przekształcić w salę gimnastyczną, kino lub pokój gier.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4005589

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.