Andalusia, Málaga, Altos de los monteros

 • Powierzchnia 693
 • Powierzchnia działki 1 590
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 380 000 EUR

3 435 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Altos de los monteros

5 bedrooms Villa for sale in Altos de los Monteros

Jeden z najbardziej bajecznych widoków na Costa Del Sol!!!!
Imponująca nieruchomość na czterech poziomach konstrukcyjnych. Program funkcjonalny tej bajecznej willi dzieli się na hol wejściowy, obszerny zadaszony parking na poziomie dostępu do samego domu; jadalnia, otwarta kuchnia, salon lub pomieszczenie techniczne, pralnia,
Cztery duże sypialnie z łazienkami; sale wielofunkcyjne; siłownia, kryty basen; jacuzzi, sauna, …jako zewnętrzne załączniki, warto wspomnieć o dystrybucji zarówno otwartych i krytych tarasów, które są rozmieszczone na różnych poziomach i wysokościach, w taki sposób, że można cieszyć się
Spektakularne panoramiczne widoki na wybrzeże od Marbelli do Gibraltaru z różnych orientacji.
Dom wyposażony jest w klimatyzację podłogową przez obieg wody w całym domu, jak również system klimatyzacji przez kanały i pompę ciepła. System paneli słonecznych dostarczonych do domu z siecią konsumpcji ciepłej wody
sanitarnej. Komunikacja wewnętrzna domu może odbywać się dzięki windzie, która prowadzi nas do każdego z 4 poziomów budynku.
Jego konstrukcja na wzgórzu zapewnia cały dom z fantastycznymi widokami na wybrzeże z bardzo nieskończoności układu jego odkryty basen zorientowany na południe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4129507

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.