Andalusia, Málaga, Los monteros

 • Powierzchnia 800
 • Powierzchnia działki 2 000
 • Pokoje 7
 • Dom Na wynajem

30 000 EUR / tyg.

38 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los monteros

7 bedrooms Villa for rent in Los Monteros

Jedyna w życiu okazja, aby kupić tę wspaniałą willę z 7 sypialniami i bezpośrednim dostępem do plaży w poszukiwanej i ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej Los Monteros w Marbelli Wschodniej – z 24-godzinnymi patrolami bezpieczeństwa i położoną zaledwie 5 minut jazdy do centrum Marbelli. Ta pięknie urządzona nieruchomość może poszczycić się dużymi pokojami oraz różnymi wewnętrznymi i zewnętrznymi strefami rozrywki, takimi jak strefa wypoczynku z tarasem przy basenie, miejsce do grillowania z zadaszoną jadalnią oraz dodatkowe miejsca do siedzenia z widokiem na morze. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych nieruchomości położonych przy plaży, dostępnych na wschód od Marbelli. W budynku znajdują się również oddzielne pomieszczenia dla personelu, kryty basen, kino domowe, gabinet zabiegowy i sauna.
Kwatery pracownicze
2 podwójne sypialnie
Pokój dziecięcy, 3/4 miejsca noclegowego
Bardzo duży apartament z podwójnym łóżkiem
2 duże apartamenty dwuosobowe (jeden w wieży z prywatnym 360-stopniowym widokiem z górnego prywatnego tarasu)
1 pokój dwuosobowy
Apartament dla personelu dla 2 osób kuchnia biuro i salon
Wszystkie sypialnie z łazienkami
Duży salon obok formalnej jadalni
3 apartamenty mają prywatne pokoje wypoczynkowe
Oddzielna jadalnia
Ogromny nowy taras z panoramicznym widokiem
Sala kinowa
Hammam / kryty basen
Gabinet zabiegowy
Duże miejsce do grillowania z jadalnią
Prywatny podjazd dla 3 samochodów
Siłownia
2 oddzielne szatnie

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2258903

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.