Andalusia, Málaga, Los monteros

 • Powierzchnia 400
 • Powierzchnia działki 800
 • Pokoje 7
 • Dom Na wynajem

27 503 EUR / tyg.

69 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los monteros

7 bedrooms Villa for rent in Los Monteros

Soulhouse Marbella to ekskluzywna willa położona w Los Monteros w Marbelli, nagrodzona za najlepszy projekt i architekturę w 2021 roku przez prestiżowe instytucje i uznana za najlepsze miejsce do życia na świecie przez przedsiębiorcę i artystę Sonyansana. Dostępna tylko w określonych terminach w ciągu roku dla gości, którzy potrafią zadbać o liczne dzieła sztuki i antyki z całego świata.
Willa została zaprojektowana tak, aby zapewnić gościom maksimum komfortu i luksusu.
Przestrzeń
Willa z 7 sypialniami może pomieścić maksymalnie 14 osób. Posiada duży słony basen w głównym ogrodzie i drugi mały basen na dachu. Posiada siłownię, dwa pokoje telewizyjne i biurowe, salę kinową, wiele tarasów, dużą kuchnię i jadalnię ze wszystkimi urządzeniami potrzebnymi do wspaniałego pobytu oraz windę.
Mieszkanie jest wyposażone w gosposię, która sprząta 5 godzin dziennie od poniedziałku do soboty.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4014637

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.