Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 592
 • Powierzchnia działki 1 274
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

5 950 000 EUR

10 051 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Villa for sale in Marbella

Villa Manaudou
Położona w uprzywilejowanej lokalizacji 5 zupełnie nowych luksusowych willi, Villa Manaudou cieszy się idealną pozycją w prestiżowej dolinie golfowej Nueva Andalucia, oferując panoramiczne widoki na Morze Śródziemne i góry.
Ergonomia, przychodzące i wychodzące przepływy powietrza i światła, wszystko zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe i harmonijne.
Otoczony bujnymi tropikalnymi ogrodami, duży basen infinity o wielkości w końcu sprzyjającej pływaniu, a jeśli to nie wystarczy, masz kryty, aby utrzymać formę przez całą zimę.
Jasne pokoje, 5 sypialni, w tym piękny Master Bedroom, oraz piwnica sprzyjająca relaksowi (basen, sauna) i świątecznym zajęciom (Bar, pokój gier,…)
W garażu została zintegrowana ładowarka samochodowa.
Uprzywilejowane miejsce na luksusową willę, czeka na Ciebie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4089961

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.