Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 692
 • Powierzchnia działki 4 396
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

4 336 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

7 bedrooms Villa for sale in Marbella

PRZESTRONNA NIERUCHOMOŚĆ W POBLIŻU MIASTA MARBELLA
Urocza nieruchomość położona na wzgórzach Marbelli ciesząca się najbardziej niesamowitymi widokami, ta przestronna willa jest idealna dla ciszy i spokoju, ale również blisko kosmopolitycznego centrum Marbelli.
FANTASTYCZNA OKAZJA INWESTYCYJNA
Fantastyczna okazja inwestycyjna położona w bezpiecznej dzielnicy mieszkalnej w Marbelli, La Montua, zaledwie 5 minut od centrum Marbelli. Został doskonale zbudowany na dużej, podwyższonej działce o powierzchni 4.396 m2, oferując najbardziej spektakularne widoki na morze. Południowa nieruchomość, która korzysta z niekończących się godzin słońca, unikalny układ rozmieszczony na trzech poziomach, z ekspansywnymi obszarami mieszkalnymi i hojnymi sypialniami. Piwnica może być przekształcona w ostateczną przestrzeń rozrywkową, prywatną siłownię lub nawet salę kinową. Możliwości są nieograniczone! Ponadto działka może pochwalić się ogromnymi ogrodami, wieloma zadaszonymi miejscami wypoczynkowymi, prywatnym dużym basenem i kortem tenisowym. Prawdziwa okazja w fantastycznej lokalizacji w Marbelli!
UPRZYWILEJOWANA LOKALIZACJA
Willa znajduje się w idealnej lokalizacji z bliskim dostępem do wszystkich cudów Costa del Sol. Stąd możesz odkryć wszystko, co Marbella ma do zaoferowania, w tym ładne brukowane uliczki starego miasta, piękne promenady wyłożone klasycznymi restauracjami, jedno z największych centrów handlowych na wybrzeżu, gdzie wszystkie sieci wysokiej ulicy można znaleźć i po prostu o każdej działalności sportowej, w tym światowej klasy tenis, żeglarstwo i golf.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4068328

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.