Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 878
 • Powierzchnia działki 1 056
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

3 643 000 EUR

4 150 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

Każda willa zostanie wybudowana zgodnie z najwyższymi standardami i zaprojektowana z myślą o śródziemnomorskim luksusie. Otwarte przestrzenie stworzą poczucie harmonii między wnętrzami a oszałamiającym wyglądem zewnętrznym, a szklane drzwi pozwolą na idealne połączenie pomieszczeń z naturalnym światłem.
Na prywatnych działkach o powierzchni od 972 m2 do 1.134 m2 można wybierać spośród wielu wyjątkowych dodatków, takich jak podgrzewany basen, sala kinowa i sauna, wśród wielu innych.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4064833

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.