Málaga, Marbella, Puerto banús

 • Powierzchnia 1 071
 • Powierzchnia działki 2 090
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

8 800 000 EUR

8 217 EUR / m²

Málaga, Marbella, Puerto banús

6 bedrooms House for sale in Puerto Banús

Nowa inwestycja: Ceny od 5.800.000 do 6.250.000. [Sypialnie: 6] [Łazienki: 6] [Powierzchnia zabudowy: 3065m2 – 3243m2].
Ta inwestycja składa się z ośmiu współczesnych willi położonych w zamkniętej społeczności wewnątrz prestiżowej urbanizacji Atalaya de Rio Verde.
Wszystkie domy mają ponad 1.000 m2 powierzchni zamkniętej z działką o powierzchni ponad 2.000 m2 i pięknie zagospodarowanymi ogrodami.
Nasze 8 willi ma wiele wspólnego, ale każda z nich jest wyjątkowa pod względem architektury i posiada charakterystyczne cechy. Różnią się gankami, tarasami i patiami, basenami i miejscami do wypoczynku, roślinnością w ogrodach – możesz więc wybrać willę, która najbardziej Ci odpowiada.
Czyste, nowoczesne wnętrza, przestronne sypialnie, ogromne tarasy, designerski basen zewnętrzny, strefa SPA z krytym basenem i dostosowany do potrzeb system inteligentnego domu – to nowa koncepcja luksusu i doskonały wybór na drugi dom we wspaniałym klimacie przez cały rok.
Ta wyjątkowa urbanizacja z całodobową ochroną, rozległą strefą zieleni, terenem spacerowym i wspaniałymi widokami w niewielkiej odległości od słynnego Puerto Banus oferuje swoim mieszkańcom komfort osobisty, bezpieczeństwo i jakość życia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3467959

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.