Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 980
 • Powierzchnia działki 2 700
 • Pokoje 10
 • Dom Na wynajem

15 000 EUR / tyg.

16 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

10 bedrooms Villa for rent in Marbella

Ta luksusowa willa z widokiem na południe znajduje się w prywatnej dzielnicy mieszkalnej i oferuje piękne widoki na morze i góry. Willa posiada bardzo dużą działkę z pięknymi ogrodami i basenem. Główne cechy to klimatyzacja ciepło / zimno, marmurowe podłogi, w pełni wyposażona kuchnia, pralnia, kominek, podwójne szyby, telewizja satelitarna, system alarmowy, jacuzzi, sejf, garaż na 2 – 3 samochody, pomieszczenia gospodarcze, oddzielne mieszkanie dla gości i ma dwa poziomy podłogi zbudowany poniżej obszaru ogrodu, który byłby idealny dla sali gimnastycznej i dodatkowych pokoi.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2110910

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.