Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 738
 • Powierzchnia działki 734
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 950 000 EUR

3 998 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

Ten piękny charakter i bardzo prywatny wolnostojący dom położony jest w pięknej, spokojnej dzielnicy mieszkalnej na samym skraju centrum miasta Marbella (9 min. spacerem). Ten uroczy dom został zaprojektowany wokół centralnego dziedzińca, który pozwala na przepływ światła przez całą nieruchomość. Dystrybucja została bardzo dobrze przemyślana, a główne piętro składa się z dużego salonu/jadalni w kształcie litery „L” z kominkiem, który prowadzi na południowo-zachodni taras z widokiem na basen. Kuchnia, z oddzielną pralnią, ma również bezpośredni dostęp do tarasu. Ponadto, na tym poziomie znajduje się sypialnia z łazienką, pokój muzyczny, gabinet i studio artystyczne. Górny poziom składa się z pięciu sypialni, w tym ogromnego apartamentu głównego z dwiema garderobami i garderobą. Z tego poziomu jest również dostęp do solarium na dachu, z którego można podziwiać panoramiczne widoki na Marbellę aż do Gibraltaru. Na dolnym poziomie znajduje się podziemny parking na kilka samochodów. Nieruchomość została wykończona z dużą dbałością o szczegóły, z ogrzewaniem podłogowym na całej powierzchni. Willa została umeblowana wykwintnymi antykami, które można również nabyć wraz z nieruchomością.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4235809

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.