Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 350
 • Powierzchnia działki 900
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

2 500 EUR / tyg.

8 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Villa for rent in Marbella

Witamy w Casa Vieja, tuż obok centrum Marbelli.
Nieruchomość posiada 3 piękne tarasy i duży basen.
Posiada bardzo przestronny salon i 4 sypialnie, dzięki czemu jest idealnym domem wakacyjnym dla dużych rodzin lub dwóch rodzin, które chcą spędzić wakacje razem.
Willa jest położona 5 minut od dziewiczej plaży i jednego z najlepszych barów w Costa del Sol, a jednocześnie
15 minut spacerem od centrum miasta, choć jeśli nogi nie pozwolą, dworzec z dwoma autobusami na godzinę znajduje się tuż przy drodze.
W odległości 10 minut pieszo znajdują się również supermarkety i wyśmienite tapas bary.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2420348

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.