Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 650
 • Powierzchnia działki 960
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

14 000 EUR / tyg.

22 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Villa for rent in Marbella

Willa wolnostojąca, Marbella, Costa del Sol – Sierra Blanca
5 Sypialni, 4 Łazienki, Zbudowany 650 m², Ogród / Działka 960 m².
DOSTĘPNE . PAŹDZIERNIK 2022 – WRZESIEŃ 2023
Ustawienie: blisko miasta, blisko szkół, urbanizacja.
Stan: doskonały.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja, Centralne ogrzewanie.
Widoki : Morze, góry, basen.
Cechy : Covered Terrace, Near Transport, Private Terrace, Games Room, Utility Room, Barbeque, Double Glazing, Basement, Fiber Optic.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny, krajobrazowy.
Bezpieczeństwo: Telefon wejściowy, System alarmowy.
Parking: zadaszony, prywatny.
Media : Prąd, Woda pitna, Gaz.
Kategoria: Luksus.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3930565

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.