Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 551
 • Powierzchnia działki 828
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 350 000 EUR

4 265 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

Willa w doskonałej lokalizacji w zamkniętej społeczności, w niewielkiej odległości od Puerto Banus i plaży.
Położona jest w urbanizacji Vasari – La Alzambra, w tej prestiżowej okolicy znajdują się inne udogodnienia, takie jak szkoła szwedzka i hotel Vasari Resort w obrębie osiedla.
Willa jest skierowana na południe i posiada prywatny ogród i basen.
Po wejściu na teren posesji przez niewielki ogródek znajduje się przedpokój, który prowadzi prosto do salonu i jadalni, a następnie na zadaszony taras od strony południowej, który otwiera się na ogród i basen.
Wchodząc do wspomnianego wcześniej holu, po prawej stronie znajduje się duża kuchnia z częścią śniadaniową, pralnia, a po lewej – sypialnia i pokój pełniący funkcję biura.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, a jedna z nich ma dodatkowy pokój, który może być pokojem wypoczynkowym dla tej sypialni lub może być oddzielony, aby stworzyć kolejny pokój.
W piwnicy znajduje się sypialnia z oknem i naturalnym światłem, pokój dzienny lub pomieszczenie wielofunkcyjne, kolejna sypialnia i łazienka.
W piwnicy jest duży garaż na trzy samochody.
Ciepła woda i centralne ogrzewanie są zasilane przez centralny gaz dostarczany przez wspólnotę.
Klimatyzacja w całej willi.
Ze względu na liczbę sypialni i bliskość Puerto Banus jest to doskonała willa dla rodziny, a także do wynajmu wakacyjnego.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3945514

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.