Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 326
 • Powierzchnia działki 973
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

7 669 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Villa for sale in Marbella

Bachside współczesna willa w budowie w Las Chapas, w Marbelli, prawdopodobnie gotowa pod koniec roku lub na początku 2023. Odległość piesza do plaży, doskonałe cechy, najwyższa jakość.
Willa wolnostojąca, Marbella, Costa del Sol.
4 sypialnie, 3 łazienki, zabudowa 326 m², taras 568 m², ogród/działka 973 m².
Ustawienie: podmiejskie, blisko morza, blisko miasta.
Orientacja: południowa.
Stan: nowe budownictwo.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja.
Cechy : Wyposażone szafy, blisko transportu, prywatny taras, solarium, przechowalnia, łazienka, podwójne szyby.
Meble: nieumeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: Telefon wejściowy, System alarmowy.
Parking: garaż.
Media : Prąd, panele słoneczne.
Kategoria: Luksusowe, poza planem, odsprzedaż, z pozwoleniem na budowę, współczesne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4102345

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.