Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 328
 • Powierzchnia działki 126
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 950 000 EUR

8 994 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms House for sale in Marbella

Niewątpliwie rozwój jest charakterystyczny i bezkonkurencyjny projekt poza jakimkolwiek innym nowym rozwojem na wybrzeżu Marbellas. Pierwszorzędny projekt mieszkaniowy położony przy plaży na jednej z ostatnich dostępnych działek wychodzących na wspaniałe plaże w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Marbelli. 96 przestronnych apartamentów i willi w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowych cechach, które będą cieszyć się spektakularnymi obszarami wspólnymi, w tym ikonicznym centrum społecznym o cechach i udogodnieniach dotychczas niespotykanych na Costa del Sol.
Ten przełomowy projekt ma na celu zaoferowanie jego przyszłym właścicielom życia przy plaży w nowym świetle i cieszyć się bardziej wyrafinowanymi doświadczeniami.
Projekt ten jest rezultatem dokładnych starań mających na celu stworzenie projektu mieszkaniowego, który gwarantuje swoim przyszłym mieszkańcom przestronne domy, które zapewniają komfort, intymność, prywatność i spokój w przyjemnym i prestiżowym otoczeniu.

Nr oferty: R4087282

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.