Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 804
 • Powierzchnia działki 1 711
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 820 000 EUR

4 752 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Villa for sale in Marbella

FRONTLINE GOLF
Najbardziej oszałamiająca willa na sprzedaż w Marbelli, położona na pierwszej linii golfowej w Rio Real. Wykończona unikalnym dachem krytym strzechą, składa się z dużego holu wejściowego prowadzącego do wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie, z każdym możliwym szczegółem, o którym pomyślano przy budowie tej pięknej willi.
MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI
Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów i wyrobów rzemieślniczych, w tym importowanego z Włoch i Chin marmuru i onyksu. Przestronne wejście prowadzi do części dziennej, oddzielnej jadalni i w pełni wyposażonej kuchni Gagganau. Znajduje się tu również mniejszy salon rodzinny, cztery pełnowymiarowe sypialnie z łazienkami oraz apartament dla personelu z osobnym wejściem.
DUŻA PRZESTRZEŃ NA ZEWNĄTRZ
Z niesamowitego, zadaszonego tarasu tematycznego roztacza się widok na prywatny basen i dojrzałe ogrody tropikalne. Tropikalne ogrody znajdują się w pierwszej linii od pola golfowego z widokiem na Morze Śródziemne. W garażu znajduje się parking dla ośmiu samochodów oraz ogromny podjazd. Ta wyjątkowa willa znajduje się w zamkniętym osiedlu zaledwie 5 domów jednorodzinnych.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż

Nr oferty: R2467235

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.